PEZINOK

Krásna

TVÁR

Túžite po dokonalej a čistej pleti? Príďte si oddýchnuť a omladiť svoju pleť k naším profesionálnym kozmetičkám. 

Ošetrenie a čistenie pleti

Ošetrenie a čistenie pleti

Anti aging, anti akné, hydratačné, liftingové, regeneračné či upokojujúce

Pomocou profesionálneho čistenia tváre Vám naše kozmetičky vyčarajú zdravšiu a mladistvejšiu pokožku a taktiež pomôžu pri viditeľných problémoch s pleťou. Naše ošetrenia obsahujú odlíčenie, tonizáciu, hĺbkové prístrojové ošetrenie, manuálne dočistenie pleti, peeling, masku, sérum a krém podľa vybraného ošetrenia. Ponúkame: hydratačné a regeneračné ošetrenie, anti-akné pre problematickú pleť, anti-aging pre zrelejšiu pleť. 

BDR ošetrenie

BDR ošetrenie (Beauty Defect Repair) je prístrojová mezoterapia nemeckého revolučného ošetrenia tváre, ktoré obnovuje žiarivú a mladistvú pokožku. Ide o filozofiu ošetrenia pleti, ktorá využíva techniky pochádzajúce z estetickej medicíny a dermatológie na omladenie a ošetrenie pleti. Procedúra BDR spočíva v aplikácií sér a prípravkov prostredníctvom mikroihiel do bariéry epidermy a následnom vpichovaní ovocných kyselín alebo rôznych sér podľa typu pleti a typu ošetrenia. Má výrazný vyživovací a liftingový efekt. Táto revolučná metóda bola vypracovaná na základe dlhoročných skúseností v spolupráci s teamom lekárov, inžinierov a biológov- vypĺňa medzeru medzi klasickým kozmetickým ošetrením a estetickou chirurgiou a dermatológiou.

Čo môžete očakávať po ošetrení:

Hydra Beauty

Profesionálny EunSung Hydra Beauty systém starostlivosti o pleť je komplexné riešenie na čistenie a omladenie pleti, ktoré zabezpečí skvelé výsledky už pri prvom ošetrení. Integruje tri rôzne technológie, z ktorých každá je účinná i samostatne a ktoré úspešne riešia mimoriadne široké spektrum problémov pleti, počnúc jej čistením, zásobením účinnými látkami cez lifting tváre až po ošetrenie proti starnutiu. Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou. Ošetrením vieme riešiť omladenie pleti, prípadne preliečenie akné.

Postup ošetrenia:

Bubble H2O

Profesionálne ošetrenie pleti pomocou 3 tekutín a 6 prístrojových ošetrení spojených do 1 komplexného ošetrenia : Hydradermabrázia, Rádiofrekvencia, Ultrazvuková špachtľa, Studené kladivo, Kyslíkový sprej, Kavitačný peeling+ Led svetelná terapia. Ošetrenie Bubble H2O spája Komplexné riešenie na čistenie, ošetrenie, hydratáciu, zjednotenie a omladenie pleti.

Postup ošetrenia:

Prístrojové ošetrenia tváre

Diamantová mikrodermabrázia​

Je jednou z najúčinnejších peelingových procedúr na obnovu povrchu pokožky. Hĺbkovo leští a stimuluje pokožku pomocou husto uložených, laserom brúsených diamantov, ktoré odstraňujú odumreté kožné bunky. Výsledkom je pocit hebkej a žiarivej pokožky a stimulácia kolagénovej siete spojená so zlepšením textúry a redukovaní pórov.

Skin Scrubber

Je kozmetický prístroj na ošetrenie pleti, ktorý využíva ultrazvukovú technológiu na jemné odlupovanie odumretých kožných buniek a nečistôt. Ultrazvukové vlny prenikajú do hĺbky a odstraňujú mastnotu, pot a zvyšky z pórov.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je technológia , ktorá je v súčasnej dobe najprogresívnejšou technológiou v boji s vráskami spojenou s led svetelnou terapiou a teplom. Radiofrekvencia je neinvazívny zákrok, pri ktorom rádiové vlny, teplo a svetlo nútia pokožku produkovať viac vlastného kolagénu a elastínu v dôsledku čoho sa pleť stáva mladšou, vypína sa, vrásky miznú a pleť je viditeľne krajšia a spokojnejšia. Ošetrenie sa odporúča opakovať 2-5 krát v intervale 1x max 2x do týždňa ( počet opakovaní sa môže líšiť k množstvu vrások a stavu ošetrovanej pleti).

Dermapen

Dermapen je mikroihličkové ošetrenie pleti ktoré redukuje jemné linky a vrásky, podporuje hojenie jaziev na tvári a omladzuje pokožku. Toto zariadenie dodáva do pokožky až 1 300 mikro vpichov za sekundu, čím stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, normalizuje funkcie pokožky a vpravuje účinné látky a séra do pleti. Ošetrenie je minimálne bolestivé a po ošetrení je pleť vyživená a napnutá.

Ozonizér

Elektrické zariadenie ozonizér pomáha v boji proti akné, starnutiu pokožky, odstraňuje jazvy, pomáha pri probléme s vypadávaním vlasov či lupinami. Prostredníctvom ozónovej terapie sa do vašich kožných buniek dostane extra dávka kyslíka, čo vedie k zvýšenej rýchlosti bunkovej produkcie, rastu a regenerácie pokožky.

Masáž tváre a dekoltu

Masáž tváre, krku a dekoltu podporuje zdravú, vypnutú a pružnú pokožku a zároveň uvolňuje svaly tváre, krku a delkoltu. Uvolňuje stres, má relaxačný a omladzujúci účinok.