PEZINOK

Upravené

NECHTY

Krásne a upravené nechty podľa Vašich predstáv. Nechajte našich špecialistov aby sa profesionálne postarali o vaše nechty a ruky. 

Starostlivosť o nechty

Gélové nechty a gél-lak

Ponúkame Vám krásne nechty na každú príležitosť, ktoré skutočne vydržia. Skvelou alternatívou pre dokonalé a upravné nechty sú gélové nechty alebo géllak.

Gélová manikúra

Gélová manikúra začína dôkladnou úpravou Vašich nechtov, nechtovej kožičky a následnej modelácie nechtov gélom podľa požadovaného tvaru. Na nechtoch sa po modelacii gélom nanáša gel lak, ktorý, si viete vybrať zo širokej škály farieb vo vzorkovníku. Nechty sa môžu ozdobiť rôznymi obrázkami, kamienkami, páskami atd- naša profesionalna Nail artistka vám rada poradí. Výsledkom sú krásne spevnené a upravené nechty. Doplnenie sa odporúča po cca 3-4 týždňoch.

Suchá manikúra s gél lakom

Gél lak je skvelou alternatívou pre prirodzenejší a decentnejší vzhľad nechtov. Nanáša sa rovnako ako klasický lak no s rozdielom, že sa nechty musia nechať vytvrdnúť v UV lampe. Najprv sa nanesie základný náter, aby sa zabezpečila ochrana vášho prirodzeného nechtu, potom sa nanesie farba a vrchný náter, ktorý zafixuje manikúru na mieste. Táto metóda je teda trvácnejšia ako lak. Nechty Vám dokážu vydržať krásne aj niekoľko týždňov. Výsledkom sú nechty s lesklým povrchom a sviežim upraveným vzhľadom. Doplnenie sa odporúča po cca 2 týždňoch.

Mokrá manikúra

Mokrá manikúra je procedúra úpravy nechtového lôžka a nechtovej kožičky, vyleštenie a vytvarovanie nechtu. Pred procedúrou sa nechty namočia do pripravenej vaničky, po úprave si užijete masáž rúk a predlaktia. Ošetrenie je ukončené olejčekom na kožičku, aby boli vaše nechty vyživené a chránené.

Klasická manikúra

Klasická manikúra je procedúra úpravy nechtového lôžka a nechtovej kožičky,vyleštenie,vytvarovanie nechtu a následnej aplikácie bežného laku na nechty. Najprv sa nanesie základný náter, aby sa zabezpečila ochrana vášho prirodzeného nechtu, potom sa nanesie farba a vrchný náter, ktorý zafixuje manikúru na mieste. Ošetrenie je ukončené olejčekom na kožičku, aby boli vaše nechty vyživené a chránené.

Japonská manikúra

Japonský manikúra je technika, ktorá spočíva v zaleštení včelieho vosku hlboko do nechtového lôžka s cieľom zdravých a lesklých nechtov. Japonská  starostlivosť je vhodná takmer pre všetky typy nechtov . Rozdiel je viditeľní ihneď po prvej  aplikácií. 

Masáž rúk a predlaktia

Každá časť ľudského tela je prepojená cez nervy. Ručné masáže sú nielen relaxačné, ale sú prospešné pre viaceré orgány v tele. Uvoľnením stresu, opuchov a bolesti môže masáž rúk pomôcť zvýšiť celkovú produktivitu, ako aj doplniť energetickú rovnováhu.

Parafínový zábal rúk

Pri tomto špeciálnom zábale rúk používame bezfarebný mäkký parafínový vosk na aplikáciu vlhkého tepla na ruky. Je výbornou procedúrou, ktorú aplikujeme počas celého roka. Tento druh ošetrenia poskytuje úľavu hlavne pre ľudí s artritídou a chronickou bolesťou kĺbov, pomáha i pri suchých rukách v zimnom období.