PEZINOK

BODYKA PLUS: Inovatívne riešenie na transformáciu tela

BODYKA PLUS: Inovatívne riešenie na transformáciu tela

Zbaviť sa pár centimetrov na bruchu, zadku či stehnách a to všetko bez chirurgického zákroku? Predstavujeme vám špičkový prístroj Bodyka plus, ktorý ponúka bezpečnú a riadenú kavitáciu.

Čo je BODYKA PLUS

Bodyka Plus je neinvazívne, inovatívne zariadenie určené ako alternatíva k chirurgickej liposukcii na účinnú liečbu v oblasti s lokálnym tukom a celulitídou. Prístroj poskytuje 2 ošetrenia ktoré sa dajú navzájom kombinovať- kavitácia a podtlaková lymfodrenáž. Pre 100% efekt sa odporúča ich kombinácia. 

Táto uznávaná technológia dokáže zmenšiť obvod problémových oblastí a redukovať prejavy celulitídy. Vyskúšajte tento bezpečný spôsob na dosiahnutie svojich fitness cieľov a získajte väčšie sebavedomie bez bolestivých zákrokov.

Ako Bodyka plus funguje?

Tento high-tech prístroj využíva technológiu nízkofrekvenčnej ultrazvukovej kavitácie na mechanické rozbitie bunkových membrán a dipocytov. Jednoducho povedané, tukové nedostatky ošetruje kavitáciou, pričom sa tuk rozkmitá, uvoľní a ďalej sa presúva  do lymfatického a žilového systému. Tuk sa rozleje z tukovej bunky do medzibunkového priestoru po ultrazvukovej frekvencií kavitácie v rozsahu 40kHz. Ošetrenie jednej časti tkaniva maximálne 1-2min. Po kavitácií môžeme vykonať endodermickú masáž= podtlakovú masáž lymfatického systému. 

Aký je výsledok? 

Vďaka Bodyka plus  dochádza k postupnému odbúravaniu tuku z problematickej partie ako brucho, zadok, stehná- vnútorné, vonkajšie, ramená, kolená… Ošetrenie je lokálne na vybranú partiu. Ošetrenie sa odporúča opakovať 2-5 krát v intervale 1x max 2x do týždňa ( počet opakovaní sa môže líšiť k množstvu usadeného tuku).

Výhody Bodyka plus

– efektívne formuje postavu

– odstraňuje prebytočnú voda a celulitídu

– efektívne tvaruje telo, znižuje obvod pásu či iné problematické partie

– znižuje obvod pásu či iné problematické partie

Ošetrenie nie je vhodné pre ľudí s ochorením srdca, pečene, obličiek ; kožnými poruchami ; tehotným a dojčiacim ženám ; ľudí s nadmerným krvácaním, protézami a inplantnátmi….

Pozor: Ak je hrúbka tuku menej ako 3 cm ošetrenie nevykonávame!

Čo robiť pred ošetrením

  • piť veľa vody
  • neholiť či depilovať 24hod pred ošetrením 
  • 3 dni pred ošetrením sa neopaľovať
  • odstrániť z tela všetko kovové, tel. mimo hlavy cca 1m 

Následne po ošetrení

  • piť veľa vody /ideálne čistej/
  • pohyb a zdravé stravovanie
  • zvýšiť prísun vitamínu C
  • medzi ošetreniami vykonávať lymfodrenáž

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE ČLÁNKY

Celulitída: Tipy na prevenciu a zmiernenie

Ak ste sa niekedy pozreli do zrkadla a smutne premýšlali nad jamkami a hrbolčekmi na stehnách, bokoch alebo zadku, nie ste sami ! Celulitída, často mylne chápaná ako nedokonalosť, je strašiakom mnohých žien. Pritom je tak neuveriteľne častá a postihuje

Čítať viac »

BODYKA PLUS: Inovatívne riešenie na transformáciu tela

BODYKA PLUS: Inovatívne riešenie na transformáciu tela Zbaviť sa pár centimetrov na bruchu, zadku či stehnách a to všetko bez chirurgického zákroku? Predstavujeme vám špičkový prístroj Bodyka plus, ktorý ponúka bezpečnú a riadenú kavitáciu. Čo je BODYKA PLUS Bodyka Plus

Čítať viac »